Trečioji iš eilės T.Danilevičiaus ekipos pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės antrosios pagal pajėgumą Italijos futbolo lygos (Serie B) rungtynėse iškovojo penkioliktą vietą 22-jų komandų turnyre užimanti Tomo Danilevičiaus Neapolio "Juve Stabia" (9 tšk.) vienuolikė.

Trečiadienį aštuntojo turo rungtynėse svečiuose „Juve Stabia“ futbolininkai 3:2 (1:0) įveikė į šešioliktąją poziciją smuktelėjusią „Nocerina“ (8 tšk.) ekipą.

Nuo mačo pradžios iki 66 minutės žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas įmušė jau trečiąjį įvartį sezone ir 42-ą minutę išvedė svečius į priekį - 1:0.

Antrąjį rungtynių įvartį į šeimininkų vartus įmušė Antonio Zito (61 min.), trečiąjį - Lietuvos futbolininką pakeitęs Jerry Uche Mbakogu (70 min.).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Roberto Di Maio (53 min.) ir Emanuele Catania (90+2 min.).

Čempionate pirmauja „Torino“ (20 tšk.) klubas, lenkiantis „Padova“ (17 tšk.), „Brescia“ bei „Sassuolo“ (po 16 taškų) vienuolikes.

Šiame straipsnyje: Danilevičius