Trečioji iš eilės Naujojo Džersio „Devils“ nesėkmė

Devynioliktą pralaimėjimą 27-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse - trečiąją nesėkmę iš eilės - patyrė ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (18 tšk.).

Pirmadienį svečiuose "Devils" ledo ritulininkai 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) nusileido dešimtą pergalę iškovojusiai, Atlanto divizione pirmaujančiai ir absoliučia čempionato lydere tapusiai Pitsbergo "Penguins" (40 tšk.) komandai.

32-ejų metų lietuvis per 18 žaidimo minučių (18:06) kartą netaikliai metė į pirmenybių lyderių vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (39:08) gavo dvi baudos minutes.

Svečiai pirmavo po Briano Rolstono (14:20) įvarčio, rezultatą išlygino Chrisas Kunitzas (15:41), o pergalingo įvarčio - 24-ojo šiame sezone - autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Sidney'is Crosby'is (32:49).

Dešimt pergalių iš eilės NHL pirmenybėse "Penguins" pirmą kartą iškovoti pavyko 1999 metais (sausio 28 - vasario 15 d.), o absoliutus klubo rekordas - 17 laimėtų rungtynių iš eilės - buvo užfiksuotas dar 1993 metais (kovo 9 - balandžio 10 d.).

Šiame straipsnyje: zubrusnhlDevilsledo ritulys