Trečiasis šiuolaikinės penkiakovės meistrų medalis

Dar vieną bronzos medalį Vengrijoje surengtame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo Lietuvos vyrai.

Lietuvos trejetas - Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas - estafetės varžybose surinko 6062 taškus ir tik 24 taškais atsiliko nuo sidabru pasipuošusios Lenkijos ekipos. Senojo žemyno čempionais estafetėje tapo Vengrijos šiuolaikinės penkiakovės atstovai - 6206 taškai.

Lietuvos trejetas užėmė trečią vietą fechtavimosi (846 tšk.) rungtyje, buvo ketvirtas plaukime (1268 tšk.), antras jojime (1140 tšk.) ir septintas kroso bei šaudymo dvikovėje (2808 tšk.).

Asmeninėse varžybose Lietuvos trijulė - Justinas Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas - surinko 16932 taškus ir užėmė trečiąją vietą komandų rikiuotėje. Pirmąją čempionato bronzą Vengrijoje mūsų šalies penkiakovininkams iškovojo Donata Rimšaitė, užėmusi trečiąją vietą moterų asmeninėse varžybose.

Šiame straipsnyje: krungolcasRimšaitėPenkiakovė