Tęsiasi rekordinė „Heat“ pergalių serija (rezultatai)

LeBronas Jamesas ir Chrisas Boshas kartu pelnė po 28 taškus ir jų vedama Majamio „Heat“ (50/14) ekipa savo pergalių seriją pratęsė iki 21.

NBA čempionė svetimoje arenoje 107:94 (26:27, 25:15, 33:26, 23:26) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (32/32) klubą.

Floridos ekipa po šio mačo pagal paeiliui iškovotas pergales aplenkė „Bucks“ ir Vašingtono „Capitols“ klubus. Dabar daugiau mačų iš eilės yra laimėjusios Hiustono „Rockets“ (22) ir Los Andželo „Lakers“ (33) komandos.

„Čia esu tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Man labai pasisekė ir džiaugiuosi, kad turiu tokius komandos draugus, kuriems svarbios pergalės“, – sakė Shane‘as Battieras, kuris taip pat atstovavo 22 kartus iš eilės laimėjusiai „Rockets“ ekipai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po susidūrimo su Larry Sandersu nesėkmingai ant parketo nusileidęs Dwyane‘as Wade‘as susitrenkė kaklą ir buvo nuvestas į rūbinę. Visgi ten gydytojai patikino, jog gynėjui viskas gerai.

Krepšininkas į aikštelę sugrįžo kada rezultatas buvo lygus – 34:34. Tada D.Wade‘as pelnė keturis taškus paeiliui ir iniciavo „Heat“ spurtą 12–2 (46:36). Svečiai per likusį laiką varžovus arčiau nei per šešis taškus neprisileido.

Majamio ekipa artimiausias rungtynes žais su Toronto „Raptors“, kurios garbę gina Jonas Valančiūnas ir Linas Kleiza.

„Heat“: LeBronas Jamesas (12/22 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Chrisas Boshas (10/13 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.) po 28, Dwyane‘as Wade‘as 20 (9 rez. perd.), Shane‘as Battieras 9.

„Bucks“: Ersanas Ilyasova 26 (9/17 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud., 17 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 21, Marquisas Danielsas ir J.J.Redickas po 14, Monta Ellisas 7.