TEO krepšininkės sutriuškino „Lemminkainen“

Vilniaus TEO iškovojo 8 pergalę čempionate. Lietuvos čempionės be didesnio vargo įveikė "bronzinę" LMKL komandą, Klaipėdos "Lemminkainen", rezultatu 101:34.

Kiek atkaklesnė kova vyko tik pirmajame kėlinuke. Sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes "Lemminkainen" pirmavo 6:8, bet ketvirčio viduryje prasidėjo TEO spurtas. Jį vilnietės laimėjo 14:0 is susikrovė 14 taškų persvarą - 26:12. Klaipėdietėms pavyko šiek tiek priartėti - 27:16. Kėlinuko metu kojos trauma atsinaujino R. Valentienei, tad ši žaidėja rungtynėse nebepasirodė.

Antrąjį kėlinuką TEO pradėjo kur kas aktyviau. Geros gynybos dėka jos retai suteikdavo varžovėms progų atakuoti krepšį. Skirtumas ėmė sparčiai augti. Sužaidus pusę kėlinuko TEO pirmavo 40:21, dar po poros minučių 49:21, o ilsėtis didžiojoje pertraukoje komandos išejo sostinės klubui susikrovus 35 taškų pranašumą - 57:22. Paskutinės klaipėdiečių atakos metu rankos pirštą išsinarino J. Štreimikytė-Virbickienė, tad ir šiai krepšininkei rungtynės pasibaigė anksčiau laiko.

Antroje rungtynių pusėje TEO dominavimas tęsėsi. Aikštelės šeimininkės ir toliau "dusino" varžoves tokiouse gynybos gniaužtuose, kad "Lemminkainen" krepšininkės net keletą kartų nesugebėjo per 5 sekundes pradėti žaidimo, išmetant kamuolį iš už galinės linijos. Po trijų ketvirčių komandas kyrė 52 taškai - 82:30. Ketvirtajame kėlinuke uostamiesčio krepšininkės taškus pelnė tik baudų metimais, pirmasis jų tiklą pasiekė likus žaisti tik kiek mažiau nei tris minutes. "TEO" puolimas sustojo komandai įmetus 99 taškus. 100 taškų ribą baudų metimais peržengė G. Petronytė. Vilniaus klubas nugalėjo 101:34.

"Lemminkainen" komandai tai buvo pačios prasčiausios rungtynės LMKL lygoje. Bendras komandos naudingumas - vos 4 balai, o metimų iš žaidimo taiklumas - tik 23%.

"TEO" komandai C. Langhorne (9 atkovoti kamuoliai) ir G. Petronytė pelnė po 18 taškų, D. Staugaitienė į savo buvusios komandos krepšį imetė 16 taškų.

"Lemminkainen" gretose rezultatyviausios buvo E. Šikšniūtė - 8, A. Puško - 7, R. Milieškienė - 6 taškai.