Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi WTA ir ATP serijos „“Abierto Mexicano Telcel" moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 1,5 mln. JAV dolerių.

Pergales trečiadienį aštuntfinalyje iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko moterų bei vyrų vienetų turnyrų favoritai.

Moterų turnyro nugalėtojos titulą ginanti bei pirmąjį reitingą turinti Sara Errani 7:6 (7:4), 6:2 įveikė kanadietę Eugenie Bouchard, antroji pagal skirstymą ispanė Carla Suarez Navarro 6:1, 6:2 sutriuškino prancūzę Stephanie Foretz Gacon, o trečioji raketė prancūzė Alize Cornet 6:4, 6:4 nugalėjo ispanę Estrellą Cabezą.

Kitų moterų vienetų aštuntfinalio susitikimų rezultatai:

Silvia Soler-Espinosa (Ispanija) - 4-Irina Begu (Rumunija) 6:1, 2:1 - rumunės trauma;
5-Kiki Bertens (Olandija) - Maria Jose Martinez Sanchez (Ispanija) 6:1, 6:2;
6-Francesca Schiavone (Italija) - Sesil Karatantčeva (Kazachstanas) 6:3, 6:4;
7-Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) - Maria-Teresa Torro (Ispanija) 6:4, 3:0 - Maria-Teresa Torro trauma;
Karin Knapp (Italija) - 8-Romina Oprandi (Šveicarija) 6:4, 7:6 (7:2).

Be pagrindinio prizo moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 40 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

Vyrų vienetų varžybų ketvirtojo iš eilės nugalėtojo titulo siekiantis bei pirmąjį reitingą turintis ispanas Davidas Ferreras trečiadienį 6:2, 6:1 nepaliko vilčių amerikiečiui Wayne'ui Odesnikui, antras pagal reitingą 2005-ųjų šio turnyro nugalėtojas Rafaelis Nadalis 6:0, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš argentinietį Martiną Alundą, o 2008 ir 2009 metais čia triumfavęs trečias pagal skirstymą ispanas Nicolas Almagro 6:4, 7:6 (:4) įveikė tėvynainį Tommy Robredo.

Kitų vyrų turnyro aštuntfinalio mačų rezultatai:

Paolo Lorenzi (Italija) - Pablo Andujar (Ispanija) 6:4, 6:3;
Fabio Fognini (Italija) - Aljaz Bedene (Slovėnija) 2:6, 6:4, 7:6 (7:4);
8-Horacio Zeballos (Argentina) - Daniel Gimeno (Ispanija) 6:2, 6:3;
Leonardo Mayer (Argentina) - Andrey Kuznecov (Rusija) 6:2, 6:2;
Santiago Giraldo (Kolumbija) - Joao Sousa (Portugalija) 7:6 (10:8), 7:5.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojui skirtas 291 800 piniginis prizas ir 500 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.