T.Berdychas laimėjo ATP turnyrą Prancūzijoje

ATP serijos tarptautinio „Open Sud de France“ vyrų teniso turnyro Prancūzijoje nugalėtoju tapo favoritas čekas Tomašas Berdychas, vienetų varžybų finale per 2 valandas bei 5 minutes 6:2, 4:6, 6:3 privertęs pasiduoti trečiąjį pagal reitingą bei tryliktąją pasaulio raketę prancūzą Gaelį Monfilsą.

Septintąjį per visą karjerą ATP titulą iškovojęs čekas, kuris ATP reitinge užima septintąją poziciją, kartu su pagrindiniu prizu pelnė 71 900 eurų čekė bei 250 klasifikacijos taškų.

Korto šeimininkas tenkinosi 37 860 piniginiu prizu bei 150 ATP reitingo taškų.

Tai buvo antroji iš eilės T. Berdycho pergalė prieš šį Prancūzijos tenisininką įvairiuose ATP turnyruose.

Dvejetų varžybas laimėjo korto šeimininkai Nicolas Mahutas poroje su Edouardu Rogeriu-Vasselinu, kurie finale 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo trečiąją turnyro porą - australą Paulą Hanley ir britą Jamie'į Murray'ų.