„Tauras“ įveikė Estijos futbolo čempionus

„TrioBet Baltijos lygos“ aštuntfinalyje įtikinamą pergalę iškovojo Lietuvos futbolo čempionas Panevėžio „Ekranas“.

Panevėžiečiai svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Jūrmala“ (Latvija) ekipą. Šeimininkai pirmavo po Jurgio Kalno (35 min.) įvarčio, tačiau Egidijus Varnas (66 min.) antrajame kėlinyje išlygino rezultatą, o Dominykas Galkevičius (77 ir 90 min.) dviem taikliais smūgiais įtvirtino pergalę.

Pergalę šventė ir Tauragės „Tauras“, savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikęs Estijos čempionę Talino „Levadia“ vienuolikę. Pergalingą įvartį jau pirmą susitikimo minutę įmušė Vytautas Dragunevičius.

Nepavyko pergalės namuose iškovoti „Šiaulių“ klubui, kuris susitikimą su Talino „Flora“ (Estija) futbolininkais baigė taikiai - 1:1 (1:0). „Šiaulių“ komandą Tadas Špukas (6 min.) išvedė į priekį, o rezultatą išlygino Viačeslavas Zachovajko (83 min.).

Ketvirtosiose trečiadienio rungtynėse Rygos „Skonto“ vienuolikė išvykoje 3:1 (1:1) nugalėjo Silamejės „Kalev“ ekipą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos spalio 27-ąją.

Šiame straipsnyje: EkranasTaurasŠiauliai

Domantas

Domantas portretas
Nežinia, kuo baigsis "Tauro" rungtynės išvykoje, tačiau malonu, kad pavyko įveikti Estijos čempionus. Tai turėtų komandą sustiprinti psichologiškai.