Taiklūs šūviai atvėrė kelią link aukso medalio J.Ustiugovui

Rusas Jevgenijus Ustiugovas, laimėjęs 15 km masinio starto lenktynes, tapo pirmuoju Rusijos biatlonininku Vankuverio olimpinėse žaidynėse, pelniusiu auksą.

Be klaidų šaudęs 24 metų J.Ustiugovas, pasaulio taurės įskaitoje užimantis trečią vietą, trasą įveikė per 35 min. 35,7 sek.

Trys netaiklūs šūviai nesutrukdė prancūzui Martinui Fourcade'ui palypėti ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Jis olimpiniam čempionui nusileido 10,5 sek.

Trečias liko nė karto šaudykloje nesuklydęs slovakas Pavolas Hurajtas, nuo J.Ustiugovo atsilikęs 16,6 sek.

Prizininkams įkandin finišavo du Austrijos atstovai - ketvirtą vietą užėmęs Christophas Sumannas ir penktas likęs Danielis Mesotitschas.

Norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas, prašovęs net 7 kartus, finišavo tik 27 pozicijoje.

Šiame straipsnyje: Vankuverisbiatlonasustiugovas