Sugrįžęs į krepšinį S.Štombergas žaidžia pagirtinai

Pergalingai devynių komandų Rusijos krepšinio superlygos A diviziono 2009-2010 metų reguliarųjį sezoną pradėjo Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Kazanės „Uniks“ klubas su Sauliumi Štombergu.

Pirmosiose naujojo sezono rungtynėse „Uniks“ krepšininkai namuose 91:85 (25:9, 23:20, 19:30, 24:26) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą.

Po poros metų pertraukos į didįjį krepšinį sugrįžęs S.Štombergas prie pergalės prisidėjo 13 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Terrellui Lyday'ui, Marko Popovičiui (po 18 tšk.) ir Krešimirui Lončarui (15 tšk.).

Per 24 žaidimo minutes lietuvis prametė abu dvitaškius, pataikė 4 tritaškius iš 7, realizavo 1 baudos metimą iš 2, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Šiame straipsnyje: Saulius ŠtombergasUniks