Stalo tenisininkui M.Skučui – trys aukso medaliai

Absoliučiu 81-ojo Lietuvos stalo teniso čempionato nugalėtoju pirmą kartą tapo kaunietis Matas Skučas, iškovojęs aukso medalius.

Vyrų vienetų turnyro pusfinalyje M.Skučas 4:0 sutriuškino daugkartinį šalies čempioną vilnietį Gintautą Juchną, o finale 4:1 – mažeikietį Marių Bučį. Lemiamoje dvejetų dvikovoje kairiarankis kaunietis su šilutiškiu Matu Vilku privertė kapituliuoti klaipėdiečius Alfredą ir Manfredą Udras, o mišrių dvejetų varžybose su panevėžiete Ieva Venslavičiūte nugalėjo širvintiškį Aivarą Keliotį ir gargždiškę Auksę Gecevičiūtę.

„Triguba Mato sėkmė – šiek tiek netikėta, tačiau labai maloni ir pelnyta. Palyginti su ankstesniais metais, jis žaidžia racionaliau, galingiau. Jo meistriškumas gerokai ūgtelėjo“, – sakė M.Skučo trenerė Roma Garkauskienė.

2010 m. šalies čempionas vilkaviškietis Kęstutis Žeimys vyrų turnyre liko ketvirtas, mače dėl bronzos medalio nusileidęs G.Juchnai.

Moterų varžybose nedalyvavo daugkartinė Lietuvos čempionė kaunietė Rūta Paškauskienė. Pirmą vietą užėmė 2010-ųjų bronzos medalio laimėtoja vilnietė Ieva Jucevičiūtė, finale nugalėjusi kitą sostinės atstovę Eglę Stuckytę. Trečią vietą užėmė kaunietė Kristina Vaškevičiūtė.

Dvejetų turnyre triumfavo panevėžietės Ingrida Preidžiūtė ir I.Venslavičiūtė, lemiamame susitikime įveikusios I.Jucevičiūtę ir E.Stuckytę.

Šiame straipsnyje: StalotenisasGarkauskienė