„Spurs“ veteranas įgauna žvėrišką formą (rezultatai, top10)

Įspūdingai žaidęs Timas Duncanas kartu su Kawhi Leonardu atvedė San Antonijaus „Spurs“ (51/16) komandą į antrąją pergalę iš eilės.

Teksaso valstijoje įsikūręs klubas savo aistruolių akivaizdoje 119:113 (34:30, 32:31, 25:29, 28:23) palaužė Klyvlendo „Cavaliers“ (22/44) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus septynias minutes, aikštės šeimininkai atsilikinėjo vienu tašku (102:103), tačiau netrukus penkis taškus iš paskutinių devynių surinkęs K.Leonardas buvo vienas pagrindinių spurto 9–0 iniciatorių (111:103).

Paskutinėmis sekundėmis Klyvlendo krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki 4 taškų (117:113). Nepaisant to, lemiamu momentu galingai kamuolį iš viršaus įkalęs K.Leonardas padėjo tašką šiame susitikime (119:113).

„Timas išgelbėjo mūsų užpakalius nuo nesėkmės. Jis visą vakarą tempę komandą paskui save. Timas žaidė tiesiog puikiai“, – auklėtiniu džiaugėsi „Spurs“ strategas Greggas Popovichius, kuris antrajame kėlinyje už dvi technines pražangas buvo išvarytas iš aikštės.

„Manau, kad San Antonijaus klubas – geriausias lygoje. Nežinau, ar jie laimės ir čempionų žiedus. Tai puiki komanda, turinti geriausią trenerį lygoje. Manau, kad jie turi puikią galimybę laimėti čempionatą“, – pagyrų varžovams negailėjo Klyvlendo klubo trenerisByronas Scottas.

„Spurs“: Timas Duncanas 30 (13/19 dvit., 4/4 baud., 12 atk. kam., 5 blk., 5 kld.), Kawhi Leonardas 24 (7/8 baud., 13 atk. kam.), Manu Ginobili 14 (10 rez. perd.), Nando De Colo 11, Tiago Splitteris 10, Danielis Greenas ir Borisas Diaw po 8, Cory Josephas 7.

„Cavaliers“: Wayne‘as Ellingtonas 21 (4/6 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), Marreese‘as Speightsas 19 (7 atk. kam.), Shaunas Livingstonas 16 (5 rez. perd.), Dionas Waitersas ir Alonzo Gee (7/8 baud.) po 15, Tristanas Thompsonas (3/11 dvit., 8 atk. kam.) ir C.J. Milesas po 8.