Sprinterė Lina Grinčikaitė - trečioji Europoje

Malonią staigmeną Suomijos sostinėje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate pateikė sprinterė Lina Grinčikaitė.

Ketvirtadienį finale lietuvė 100 m įveikė per 11,32 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, iškovojo bronzos medalį.

Taip pat finale 100 m per 11,32 sekundės nubėgo ir sidabrą iškovojo Senojo žemyno uždarų patalpų čempionė ukrainietė Olesia Povh, o čempione tapusi bulgarė Ivet Lalova artimiausias varžoves aplenkė 0,04 sekundės.

Praėjusiame Europos čempionate šioje distancijoje triumfavusi vokietė Verena Sailer ketvirtadienį sugaišo 11,42 sekundės ir liko tik šešta.

Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė peršoko kartelę, iškeltą į 189 cm aukštį, ir užėmė devintą vietą tarp dvylikos finalo dalyvių. Du lietuvės bandymai įveikti 192 cm aukštį bei vienas - 195 cm - buvo nesėkmingi.