Šotokan karatė meistrai - tarp medalininkų

Vengrijoje įvykusiame 17-ajame jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų pasaulio šotokan karatė čempionate medalius iškovojo ir Lietuvos atletai.

Jaunių (16-17 m. amžiaus grupė) kata rungties pasaulio čempionu tapo Dovydas Žymantas. Kumite varžybose Audrius Dobrovolskas užėmė 2-ąją vietą, o Evelina Merkytė - 3-iąją.

Moterų kumite komanda (Jurgita Januškaitė, Agnietė Pukaitė, Justina Šiurnaitė) ir vyrų kata ekipa (Karolis Čiutra, Remigijus Šadas, Antanas Grižas) užėmė 3-iąsias vietas.

Individualiose rungtyse pasižymėjo Laima Grižaitė, iškovojusi 4-ąją vietą kata rungtyje ir Heraldas Mockevičius, užėmęs 3-iąją vietą veteranų kumite varžybose.

Jaunimo komandų „Mix“ kumite rungtyje lietuviai (Robertas Murauskas, Dovydas Žymantas, A.Dobrovolskas, Simona Dičiūnaitė, E.Merkytė) užėmė 3-iąją vietą, vaikinų kumite (R.Šadas, K.Čiutra, A.Dobrovolskas) pelnė sidabrą, vaikinų (R.Šadas, K.Čiutra, A.Grižas) ir merginų (A.Pukaitė, Karolina Pociūtė, Greta Petraitytė) kata - taip pat sidabrą.

Individualiose rungtyse bronzos apdovanojimus iškovojo Elona Šukytė (kumitė, 57 kg svorio kategorija), Mindaugas Kinderis (kumite, 75 kg) ir R.Šadas (kumite, 75 kg).

Šiame straipsnyje: šotokanKarate