Solidžią gynybą pademonstravęs „Žalgiris-2“ žengė į NKL ketvirtfinalį

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda galingai sužaidė lemiamas rungtynes ir pateko į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalį. Aštuntfinalio serijoje jaunieji žalgiriečiai 2:1 įveikė „Radviliškis-Juodeliai“ ekipą, o paskutiniame mače šventė pergalę rezultatu 82:60.

Ketvirtadienį Kaune abi ekipos į aikštę žengė audringai palaikomos savo gerbėjų. Nors „Žalgirio“ dubleriai visų rungtynių metu nė karto neleido varžovams išsiveržti į priekį, antrojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 20:20. Tačiau tada šeimininkai spurtavo 17:4 ir įpusėjus susitikimui pirmavo 39:29.

Puikiai besigindama „Žalgiris-2“ komanda dar vieną spurtą 18:5 atliko trečiajame kėlinyje ir taip užsitikrino kelialapį į NKL ketvirtfinalį.

„Po dviejų kėlinių turėjome 10 taškų pranašumą, bet sau sakėme, kad negalime sustoti. Tokią persvarą didžiosios pertraukos metu turėjome ir Radviliškyje, todėl šįkart ir toliau aktyviai gynėmės ir pasiekėme pergalę“, - Žalgiris TV rungtynes pakomentavo tris tritaškius pataikęs Tomas Dimša.

Vienam komandos lyderių antrino ir „Žalgiris-2“ vyriausiasis treneris Tomas Masiulis, kurio auklėtiniai blokavo net 9 radviliškiečių metimus.

„Pagrindinis veiksnys buvo mūsų gynyba. Varžovams leidome įmesti tik 60 taškų, o puolant visi davė savo indėlį“, - sakė T.Masiulis.

NKL ketvirtfinalyje „Žalgirio“ dublerių laukia dvikova su Plungės „Olimpo“ krepšininkais, kurie pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 2:0 nugalėjo Birštono „Jazz-Diremta“ ekipą.

„Plungės komanda yra tikrai stipri. Ji turės aikštės pranašumą, o pas juos žaisti yra labai sunku. Reguliariajame sezone mes juos įveikėme abu kartus, bet tai nieko nereiškia, nes tai buvo pirmos ir paskutinės reguliaraus sezono rungtynės“, - Žalgiris TV teigė jaunųjų žalgiriečių treneris T.Masiulis.

„Žalgiris-2“: M.Grigonis 16 (6 atk. kam.), A.Gudaitis 14 (14 atk. kam., 4 blk.), J.Tamulis 14, T.Dimša 11 (4 rez. perd., 2 blk.), S.Kymantas 7 (7 atk. kam., 2 blk.), N.Barauskas 7, V.Kariniauskas 6 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 4 (4 per. kam.), K.Vene 3.

„Radviliškis-Juodeliai“: V.Trepočka 20 (5 atk. kam.), V.Pancerevas 14, A.Montrimavičius 8 (7 atk. kam.), R.Rauktys 8.