Šokėjos prie Raudų sienos meldė sėkmės „Žalgiriui“

Žalgirio" šokėjų grupė beveik visą praėjusią savaitę praleido Izraelyje, kur vyko šios šalies lygos finalinio ketverto varžybos. Lietuvaičių pasirodymai džiugino Tel Avivo „Nokia" arenoje susirinkusius krepšinio aistruolius, tačiau dauguma jų salę paliko ištikti „šoko" dėl savo komandos rezultatų - Tel Avivo „Maccabi" krepšininkai buvo nukarūnuoti Izraelio pirmenybių finale.

Matė istorinį įvykį

Apie „Maccabi" pralaimėjimą trimitavo visi Izraelio laikraščiai. Šiemet Eurolygos finale žaidęs klubas savo šalies čempionatą pralaimėjo pirmą kartą nuo 1993 metų ir vos antrą sykį nuo 1969 m. sezono. Finale Tel Avivo komandą įveikė Halono „Hapoel" krepšininkai, tik šiais metais debiutavę aukščiausiame šalies divizione.

Finalo ketverto metu šokusios „Žalgirio" šokėjos galėjo iš arti stebėti istoriniais tapusius įvykius. Kaip pasakojo Izraelyje merginas lydėjusi šokėjų grupės vadovė Bronė Švitrienė,dauguma „Nokia" arenoje susirinkusių gerbėjų palaikė „Maccabi" ekipą, todėl finalinio mačo pabaigą lydėjo daug emocijų.  

Izraelio krepšinio federacija, norėdama į lygos čempionatą įnešti intrigos, prieš trejus metus nusprendė pakeisti lemiamą pirmenybių sistemą į finalinio ketverto varžybas. Kadangi šiais metais renginys vyko „Maccabi" namų arenoje, varžybų organizatoriai nusprendė pakviesti neutralią šokėjų grupę. Kvietimo lietuvaitės sulaukė dar vasarį, todėl galėjo ramiai pasiruošti kelionei.

Lydėjo apsaugos darbuotojai

Išvyka į Izraelį praėjo be rūpesčių. Pasak B.Švitrienės, jau nuo pirmųjų minučių delegaciją lydėjo vadovas, iškart spręsdavęs kylančius klausimus. Negano to, šokėjas visada lydėdavo du apsaugos darbuotojai. Kiekvieną dieną šokėjų dienotvarkė būdavo be priekaištų suplanuota.

Į Tel Avivą atvykusios likus daugiau nei parai iki pusfinalio susitikimų „Žalgirio" šokėjos galėjo ne tik pasirengti pasirodymams, bet ir turėjo laiko puikiai suorganizuotoms ekskursijoms.

Pasimėgavusios Tel Avivo paplūdimiais lietuvaitės nuvyko prie Negyvosios jūros. Ten jos aplankė kosmetikos gamyklą, kur gavo dovanų. Įspūdingiausia ekskursija buvo į Jeruzalę. Šokėjos apžiūrėjo įdomiausias šventojo miesto vietas, pabuvojo prie Raudų sienos.

Merginos parašė prašymą, kuriame paprašė sėkmės „Žalgiriui" ateities kovose bei palinkėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei iš Pekino sugrįžti su medaliais.

„Prie Raudų sienos buvo labai daug žmonių, vargais negalais prisibrovėme po vieną. Palikome savo asmeninius prašymus, o paskui visos ant vieno lapelio „Žalgiriui" palinkėjome visokeriopos sėkmės ir toliau kotpto į viršūnę", - portalui kaunodiena.lt sakė B.Švitrienė.

Dalyvavo televizijos laidoje

Šokėjos Izraelyje ne tik atostogavo. Lietuvaitės smarkiai stengėsi, kad sužavėtų 11 tūkstančių arenoje susirinkusių aistruolių ir tūkstančius stebėjusius varžybas namuose. Televizijoje izraeliečiai šokėjas galėjo išvysti ne tik per rungtynių pertraukėles. Pasibaigus pusfinalio mačams, jau po vidurnakčio, „Žalgirio" šokėjos nuvyko į vieną televiziją, kur pasirodė tiesioginio eterio metu bei sulaukė daug laidos vedėjų dėmesio.

Nemažesnis dėmesys šokėjas lydėjo ir finalinę varžybų dieną. Pasibaigus istoriniam mačui finalinio ketverto organizatoriai dėkojo „Žalgirio" šokėjų grupei, puikiai prisidėjusiai prie to, kad Izraelio krepšinio gerbėjai išvystų puikų krepšinio ir šou derinį, bei kvietė lietuves sugrįžti į „šventąją žemę" ir kitais metais.

Aušros Bružaitės nuotr.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių