Slidininkas A.Novoselskis žiemos olimpiadoje pirmadienį finišavo 71-as

Kanadoje vykstančiose XXI žiemos olimpinėse žaidynėse 71-ąją vietą vyrų 15 km slidinėjimo distancijoje laisvuoju stiliumi pirmadienį užėmė Aleksejus Novoselskis.

Antrojoje olimpiadoje dalyvaujantis 25-erių metų Lietuvos slidininkas finiše 4 minutes 25,3 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiam olimpinių žaidynių debiutantui 23-jų metų šveicarui Dario Colognai (33 min. 36,3 sek.) bei aplenkė dvidešimt keturis varžovus.

Tai antrasis šveicarų medalis pirmadienį - prieš kelias valandas Didieras Defago laimėjo kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo varžybas.

Sidabro medalis slidinėjimo 15 km distancijoje atiteko italui Pietro Pilleriui Cottrerui, o bronzos medalį iškovojo čekas Lukašas Baueris, kuris prieš ketverius metus Turine (Italija) šioje rungtyje buvo antras.

Šio sezono planetos taurės varžybų šios rungties lyderis bei bendrojoje įskaitoje pirmaujantis norvegas Petteris Northudas liko tik 41-as:

1. Dario Cologna (Italija)             33 min. 36,3 sek.