S.Krupeckaitės tikslas – kelialapis į Londono olimpiadą

Panevėžyje surengtame Lietuvos dviračių treko čempionate tris aukso medalius iškovojo Simona Krupeckaitė.

Kvalifikacinėse sprinto varžybose S.Krupeckaitė 200 m distanciją įveikė per 11,14 sek. ir pagerino Lietuvos rekordą. Finale Europos ir pasaulio čempionė 2:0 nugalėjo sidabro medalį iškovojusią Viliją Sereikaitę. Bronzą pelnė Gintarė Gaivenytė, mažajame finale 2:0 pranokusi Gabrielę Jankutę.

S.Krupeckaitei priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 10,793 sek., kurį ji yra pasiekusi šiemet gegužės mėnesį Maskvoje (Rusija), taip pat 500 m atskiro starto varžybų planetos rekordas – 33,296 sek., užfiksuotas pernai kovo mėnesį Pruškove (Lenkija).

Be to, S.Krupeckaitė su G.Gaivenyte laimėjo komandų sprinto varžybas, nugalėjusios V.Sereikaitės ir G.Jankutės duetą. Bronzos medaliai įteikti Aušrinei Trebaitei ir Vaidai Pilkauskaitei. Trečiąją pergalę S.Krupeckaitė iškovojo keirino rungtyje, aplenkusi G.Gaivenytę bei G.Jankutę.

Lapkričio 5-7 dienomis Lenkijoje vyks Europos dviračių treko čempionatas. S.Krupeckaitė išmėgins jėgas sprinto, 500 m asmeninių lenktynių, grupinio sprinto ir komandų sprinto rungtyse. Sportininkė pabrėžė, kad jos pagrindinis tikslas – sėkmingai pasirodyti 2011-ųjų pasaulio čempionate Olandijoje, kuriame rungčių nugalėtojai iš karto gaus kelialapius į 2012 m. Londono olimpines žaidynes.

Šiame straipsnyje: Krupeckaitėtrekas