Š.Jasikevičius arti aukso Graikijoje

Trečiose Graikijos lygos finalo rungtynėse po atkaklios kovos pergalę šventė namuose žaidę Atėnų „Panathinaikos" krepšininkai, kurie 78:67 (14:14, 28:28, 26:12, 10:13) įveikė Pirėjo „Olympiacos" komandą ir išsiveržė į priekį serijoje iki trijų pergalių 2-1.

Viso susitikimo metu netrūko aistrų. Pirmasis techninę pražangą užsidirbo Šarūnas Jasikevičius. Gynėjas pirmoje rungtynių pusėje stumtelėjo oponentą Milošą Teodosičių, o vaidybos elementų nepamiršęs serbas imitavo galingą smūgį. Trečiajame kėlinuke neišlaikė veterano Dejano Tomaševičiaus nervai. Jis kibo į kaklą varžovui Quinteliui Woodsui. Tačiau amerikietis nesutriko  ir atsilygino smūgiuodamas kumščiu. Abu krepšininkai buvo diskvalifikuoti, o pamišę „Panathinaikos" sirgaliai pradėjo turimais daiktais atakuoti „Olympiacos" ekipos atsarginių žaidėjų suolelį.

Šios rungtynėse aikštelėje pasirodė vienintelis lietuvis - Šarūnas Jasikevičius, tačiau ir jis neblizgėjo. Įžaidėjas per 26 minutes surinko 6 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/7, baudos metimai 2/2), atkovojo ir prarado po 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiacos" krepšininkai Arvydas Macijauskas ir Renaldas Seibutis nebuvo registruoti rungtynėms.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.