S.Jasaitis žais Ispanijos pirmenybių finale

Antrosiose Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse  Vitorijos „TAU Ceramica" klubas, kuriame žaidžia Simas Jasaitis, svečiuose 83:82 (24:22, 22:22, 14:20, 23:18) nugalėjo Malagos „Unicaja" krepšininkus. Vitorijos komandą laimėjo seriją ją iki dviejų pergalių 2:0 ir po metų pertraukos vėl žais finale.

Beveik 8 minutes žaidęs lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 3 taškus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir du prasižengė. S. Jasaitis pataikė vienintelį mestą tritaškį, tačiau nepataikė dvitaškį.

21 tašką nugalėtojams įmetė Igoris Rakocevičius, 14 - Pete Mickaelis, 12 - Tiago Splitteris.

„Unicaja" komandai daugiausia taškų pelnė Boniface`as Ndongas (18 tšk.), Marcusas Haislipas (16 tšk.) ir Berni Rodriguezas (13 taškų).

Finale  „TAU Ceramica" susitiks su „AXA F.C. Barcelona" komanda, kuri kitame pusfinalio mače 2:0 (93:90 ir 85:71) nugalėjo Badalonos „DKV Joventut".  Pirmosios finalo serijos iki trijų pergalių rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Barselonoje.