Sienos „Montepaschi“ pralaimėjo Varezės „Cimberio“

Pirmadienį trečiosiose Italijos vyrų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis trijų lietuvių Sienos „Montepaschi“ klubas svečiuose 70:73 (18:9, 23:21, 11:26, 18:17) nusileido Varezės „Cimberio“ krepšininkams, kurie sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 1-2.bei serijoje iki trijų pergalių.

Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes savo aikštelėje čempionai laimėjo 92:57 (30:5, 14:17, 21:19, 27:16) ir 88:72 (24:17, 24:15, 22:20, 18:20).Rezultatyviausiai Sienos ekipoje pirmadienį žaidęs Rimantas Kaukėnas pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Per 31 žaidimo minutę jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Antras pagal rezultatyvumą „Montepaschi“ komandoje buvo Kšyštofas Lavrinovičius, kurio sąskaitoje 12 taškų, 8 atkovoti ir 1 perimtas, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, klaida ir 3 pražangos. Per 23 minutes puolėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.Jonas Mačiulis pirmadienio rungtynėms vėl nebuvo registruotas.11 taškų pralaimėjusiems pelnė Bo McCalebbas, 7 - Nikos Zisis.Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Rokas Stipčevičius (19 tšk.), Yakhouba Diawara (12 tšk.) ir Philas Gossas (9 tšk.).

Ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį vėl bus žaidžiamos Varezėje.Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės ketvirtfinalio serijoje patyrė Deivido Gailiaus Bolonijos „Canadian Solar“ klubas, kuris pirmadienį savo aikštėje 71:72 (21:14, 16:20, 18:20, 16:18) nusileido Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkams, kurie laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0 ir pateko į pusfinalį.

Pirmąjį mačą ir antrąjį susitikimus išvykoje Bolonijos ekipa varžovams pralaimėjo 72:81 (23:24, 10:21, 16:18, 23:18) bei po pratęsimo 86:88 (25:17, 15:17, 18:17, 18:25, 10:12).Lietuvis pirmadienį šeimininkams pelnė 2 taškus, sugriebė 1 kamuolį ir kartą prasižengė.

Per 8 žaidimo minutes D. Gailius pataikė vienintelį dvitaškį, tačiau jo tritaškis metimas buvo netaiklus.21 tašką į svečių krepšį įmetė Peteris Koponenas, 14 - Angelo Giglis, 10 - Giuseppe Poeta.

18 taškų nugalėtojams pelnė Quintonas Hosley'is, 16 - Travisas Dieneris, 12 - Drake'as Dieneris.Sasario „Banco di Sardegna“ komanda Italijos vyrų krepšinio lygos pusfinalyje žais su „Montepaschi“ ir „Cimberio“ klubų mačo nugalėtoju.