Šiauliuose prizus išsidalijo geriausi Lietuvos teniso senjorai

Savaitgalį Šiaulių teniso mokykloje vykusiame senjorų teniso turnyre „Top 8 Seniors 2011” sėkmė lydėjo tenisininkus iš Vilniaus. Turnyre jėgas išmėgino po aštuonis geriausius skirtingų amžiaus grupių Lietuvos tenisininkus, o vilniečiai šventė pergales net keturiuose turnyruose iš penkių.

Jauniausioje - 35-39 metų - amžiaus grupės nugalėtoju tapo vilnietis Darijus Jasas, finale 2:6, 6:2, 10:7 įveikęs Mindaugą Lekstutį iš Klaipėdos. Trečioji vieta atiteko klaipėdiečiui Dariui Griciui, kuris 6:3, 6:3 nugalėjo Kauno tenisininką Artūrą Paužą.

Vytautas Matuliauskas iš Prienų 40-44 metų amžiaus grupėje už nugaros paliko tris vilniečius. Finale V. Matuliauskas 5:7, 6:3, 10:8 privertė pasiduoti Tadą Tarasevičių. Trečiąją vietą iškovojo Darius Mačiulaitis, 6:3 6:2 įveikęs Pavelą Paškevičių.

45-49 metų amžiaus grupės čempionu tapo vilnietis Andrius Morkūnas, kuris po atkaklios kovos finale 6:3 2:6 15:13 nugalėjęs Raimundą Gricių iš Klaipėdos. Kovoje dėl trečiosios vietos pergalę šventė šiaulietis Arvydas Tverijonas, 7:6 (7:5), 6:3 privertęs pasiduoti Rimantą Kupstį iš Telšių.

Geriausiu tenisininku tarp 50-54 metų amžiaus sportininkų tapo Edvinas Žukas iš Vilniaus. Finale jis 6:3, 6:0 įveikė šiaulietį Saulių Andriušaitį. Bronzą iškovojo telšiškis Edvardas Laurinavičius, 7:6(7:3), 6:2 nugalėjęs Rimantą Žemaitį iš Tauragės.

Vyriausioje - +55 amžiaus - grupėje triumfavo Petras Vozbutas iš Vilniaus, 4:6, 6:2, 10:4 šventęs pergalę prieš Kęstutį Sinską iš Gargždų. Dėl trečiosios vietos susirungė vilnietis Marijonas Neverbickas ir Algirdas Gailius, kuris savo pranašumą įrodė rezultatu 6:1, 6:2.

Šiame straipsnyje: tenisas