„Šiaulių“ futbolininkai Estijoje pralaimėjo 1:5

Skaudžią nesėkmę „TrioBet“ Baltijos futbolo lygos aštuntfinalyje patyrė „Šiaulių“ klubas, Estijoje 1:5 (1:0) pralaimėjęs Narvos“ Trans“.

Šiauliečiai pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai 11 m baudinį realizavo Paulius Drublionis (44 min.). Antrajame kėlinyje aikštėje jau dominavo šeimininkai: dusyk 11 metrų baudinį tiksliai mušė „Trans“ legionierius iš Lietuvos Marius Bezykornovas (51 ir 78 min.), o dar tris įvarčius pelnė brazilas Felipe Lemosas Rodriguesas (74, 87 ir 90 min.).

Kitose trečiadienį įvykusiose pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Nemės „Kalju“ (Estija) komanda namuose 2:1 (0:1) įveikė „Ventspils“ (Latvija) futbolininkus.

Atsakomosios rungtynės Šiauliuose bus žaidžiamos spalio 26-ąją, o Ventspilyje - lapkričio 9-ąją.

Šiame straipsnyje: baltijos futbolo lyga