„Šiauliai“ Europos taurės turnyre patyrė ketvirtąją nesėkmę

Europos taurės turnyras „Šiaulių“ krepšininkams baigsis kitą savaitę. Antradienį namuose 81:96 pralaimėję Jeruzalės „Hapoel“ ekipai, jie prarado bet kokias viltis patekti į kitą etapą.

Namuose žaidę šiauliečiai žaidimo sąlygas varžovams diktavo tik devynias pirmojo kėlinio minutes, vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė „Hapoel“ krepšininkai. 27 min. jie pirmavo net 67:44. 35 min. po trijų iš eilės Arvydo Šikšniaus ir vieno Derricko Low tritaškio „Šiauliai“ sugrąžino intrigą, sumažinę skirtumą iki 68:78.

Vis dėlto nepasinaudoję galimybe dar labiau priartėti, šiauliečiai leido atsitiesti varžovams, kurie įsirašė trečiąją pergalę ir tęs kovą dėl kelialapio į kitą turnyro etapą.

Europos taurės turnyrą „Šiauliai“ baigs kitą savaitę maču svečiuose su kroatų „KK Zadar“.

„Šiauliai“ - „Hapoel“ 81:96 (17:18, 18:26, 16:25, 30:27). „Šiauliams“ daugiausia taškų pelnė: Derrickas Low 22, Arvydas Šikšnius 16, M.Kuzminskas 15/„Hapoel“: Poohas Jeteris 26, Brandonas Hunteris 24.

Šiame straipsnyje: ŠiauliaiEuropos taurė