„Shodan“ - stipriausi Lietuvos jaunučių čempionate

Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kiokušin jaunučių čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas.

Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 34  dalyviai. Pasiekti puikūs rezultatai - iš svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 21 medaliai - 8 aukso, 5 sidabro ir 8 bronzos. Kadangi šiose varžybose skaičiavosi asmeninė įskaita, tai komandinė taurė nebuvo steigiame, tačiau neoficialioje komandinėje įskaitoje antrus metus iš eilės surinkusi net 60.5 taško „Shodan“ mokykla iškovojo pirmąją vietą, antrojo vietoje su 38 taškais liko Marijampolės „Tornado“ komanda, trečioje su 30.5 taško Vilniaus „Sensei“ komanda.

Čempionais savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose tapo: Skaistė Venckutė, Viktorija Mockutė, Vilius Skučas, Dovydas Kaubrys, Dominykas Juškevičius, Oleg Zemlianksij, Greta Juodytė, bei Rita Kasparavičiūtė. Šie shodaniečiai jau eilę metų kopia ant prizininkų pakylos respublikinėse varžybose demonstruodami tikrą kovos dvasią bei norą nugalėti. Ypač efektyviai kovojo Vilius Skučas bei Viktorija Mockutė, kurie visus savo varžovus įveikė akivaizdžia persvara per pagrindinį laiką. Net keturis varžovus kovoje dėl čempiono vardo teko įveikti Oleg Zemlianskij, o Dovydas Kaubrys kovojęs sunkioje svorio kategorijoje sugebėjo palaužti net 30kg sunkesnio varžovo pasipriešinimą.

Vicečempionais tapo: Rima Barusaitė, Vaida Neimantaitė, Erika Jokubauskaitė, Juozas Tutlys, bei Dovydas Rakevičius.

Bronzos medalius iškovojo: Ugnė Daukšaitė, Indrė Uselytė, Giedrė Grigūnaitė, Rimantė Kaktytė, Julius Urbonas, Edgaras Jokubauskas, Dmitrij Sekunda, Andrius Gramauskas.

Klaipėdos karate kiokušin mokyklos mokytojai bei asistentai: Lukas Kubilius, Viktorija Silvaškaitė, Arnoldas Stanius, Aivaras Baltmiškis džiaugiasi nuolatiniu puikiu auklėtinių pasirodymų ypač tokio aukšto lygio varžybose. Klaipėdiečiai jau prieš dvi savaites vykusiame Lietuvos vaikų čempionate įrodė, kad yra stipriausi Lietuvoje vaikų tarpe, o po šių varžybų tapo aišku, kad ir turime stipriausią Lietuvoje komandą ir jaunučių amžiaus grupėje.

Mokytojų pagyrų nusipelnė ir medalių neiškovoję: Gintarė Skučaitė, Beatričė Bugenytė, Gintarė Tydikaitė, Šarūnė Stanikaitė, Viktorija Lingaitytė, Kotryna Grikėnaitė, Paulius Pagojus, Vilius Lipnickas, Ugnius Puplesis, Karolis Ulteravičius, Lukas Zaveckas, Kasparas Punans ir Aleksandr Kaštalianov.

Šiame straipsnyje: ShodanKarate