„Sevilla“ su M.Stankevičiumi veržiasi į finalą

Pergalę pirmosiose Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynėse iškovojo Mariaus Stankevičiaus „Sevilla“ klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs „Getafe“ ekipą. Visą mačą žaidęs gynėjas iš Lietuvos 86-ą minutę buvo įspėtas.

Pirmąjį įvartį į svečių vartus pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Luisas Fabiano (45+2 min.), o antrajame kėlinyje jau Mario (80 min.) pasiuntė kamuolį į savuosius vartus. Atsakomosios pusfinalio rungtynės varžovų aikštėje bus žaidžiamos vasario 10 dieną. Paskutinį kartą „Sevilla“ futbolininkai Ispanijos taurės turnyro finale žaidė 2007-aisiais, kai lemiamoje dvikovoje 1:0 įveikė būtent „Getafe“ vienuolikę.

Šiandien kitose pirmosiose pusfinalio rungtynėse susitiks Santandero „Racing“ ir Madrido „Atletico“ komandos.

Šiame straipsnyje: StankevičiusSevilla