Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai studentų varžybose JAV

Kanzaso valstijoje (JAV) vykusiose "Ward Haylett Invitational" studentų lengvosios atletikos varžybose savaitgalį dalyvavo keturi lietuviai.

Martynas Jurgilas laimėjo 200 m bėgimą (20,84 sek.). Jis 0,05 sekundės viršijo asmeninį rekordą ir 0,04 sekundės - Lietuvos rekordą, kurį prieš 25 metus Taškente pasiekė Andrius Kornikas.

Asmeninį rekordą pagerino ir Mantas Šilkauskas, užėmęs antrąją vietą 110 m barjeriniame bėgime (13,79 sek.).

Tomas Kirielius užėmė antrąją vietą šuoliuose į aukštį (2,00 m) ir trečiąją ieties metime (65,18 m).

Darius Draudvila dalyvavo trejose rungtyse: šuoliuose su kartimi (4,75 m, 3 vieta), 110 m barjeriniame bėgime (14,40 sek, 4 vieta) ir ieties metime (55,42 m, 6 vieta).

KSU komanda laimėjo 4 po 100 m estafetinį bėgimą (39,46 sek.). Pirmajame etape ekipos gretose bėgo M. Šilkauskas, ketvirtajame - M. Jurgilas.

NCAA "Big East" konferencijos čempionate Pensilvanijos valstijoje Ieva Staponkutė tapo nugalėtoja trišuolyje (12,81 m), o šuoliai į tolį jai nepavyko (4,58 m, 23 vieta).

NCAA "Metro Atlantic" konferencijos čempionate Naujojo Džersio valstijoje Rokas Kirlys varžėsi net trijose metimų rungtyse: rutulio stūmime (15,62 m, 3 vieta), disko (46,02 m, 4 vieta) ir kūjo (43,52, 6 vieta) metimuose.

"Wisconsin Twilight" varžybose Madisone Monika Jakutytė buvo antra šuoliuose į aukštį (1,78 m).

Šiame straipsnyje: Draudvila