Šeimininkių pergalės FIBA moterų Eurolygoje

Ketvirtadienį sužaistos dvejos 2011-2012 metų sezono FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro antrojo rato rungtynės, kuriose pergales iškovojo aikštelių šeimininkės.

Aštuonių ekipų A grupėje Dėro „Seat Unisze“ (Vengrija) klubas po pratęsimo 86:76 (16:18, 12:13, 17:17, 26:23, 15:5) nugalėjo Gdynės „Lotos“ (Lenkija) krepšininkes bei po pirmosios pergalės iš autsaiderio pozicijos pakilo į ketvirtąją vietą.

Po šio mačo grupės autsaiderių pozicijoje su dvejomis nesėkmėmis atsidūrė Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkės.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija)          2 2 0  163:118  4
2. Jekaterinburgo UMMC (Rusija)                 2 2 0  136:107  4
3. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)             2 2 0  161:136  4
4. Dėro „Seat Unisze“ (Vengrija)                2 1 1  149:156  3
5. Buržo „Basket“ (Prancūzija)                  2 1 1  113:119  3
6. Gdynės „Lotos“ (Lenkija)                     2 0 2  133:154  2
7. Prahos ZVVZ USK (Čekija)                     2 0 2  121:141  2
8. Kauno „VIČI-Aistės“                          2 0 2  121:166  2


Paskutiniajame aštuonių komandų C grupės antrojo rato mače Taranto „Cras Basket“ (Italija) ekipa 78:63 (26:16, 13:17, 18:14, 21:16) privertė pasiduoti

Gospičiaus „Croatia Osiguranje“ (Kroatija) krepšininkes.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Lato „BLMA Monpellier“ (Prancūzija)          2 2 0  162:115  4
2. Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija)          2 2 0  126:107  4
3. Košičės „Good Angels“ (Slovakija)            2 1 1  126:115  3
4. Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija)                 2 1 1  149:144  3
5. Taranto „Cras Basket“ (Italija)              2 1 1  143:145  3
6. Gospičiaus „Croatia Osiguranje“ (Kroatija)   2 1 1  137:147  3
7. Madrido „Rivas Ecopolis“ (Ispanija)          2 0 2  132:155  2
8. Brno „Frisco“ (Čekija)                       2 0 2  120:167  2


B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Salamankos „Parfumerias Avenida“ (Ispanija)  2 2 0  160:118  4
2. Šoprono „Uniqua Euroleasing“ (Vengrija)      2 1 1  153:136  3
3. Skijaus „Beretta-Famila“ (Italija)           2 1 1  147:155  3
4. Orenburgo „Nadežda“ (Rusija)                 2 1 1  147:157  3
5. Stambulo „Fenerbahce SK“ (Turkija)           1 1 0   86:66   2
6. Polkovicių CCC (Lenkija)                     2 0 2  118:160  2
7. Tarbo „Gespe Bigorre“ (Prancūzija)           1 0 1   58:77   1


Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos bei dvi geriausios penktąsias vietas užėmusios ekipos.

Šios keturiolika ekipų atkrintamosiose varžybose bus suskirstytos į poras, kurių nugalėtojos iškops į Eurolygos finalo aštuoneto turnyrą. Baigiamojo varžybų etapo (kovo 28 -

balandžio 1 d.) šeimininkei Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komandai bus rezervuotas aštuntasis kelialapis į finalinį etapą.


Šiame straipsnyje: moterų eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių