Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas - Europos irklavimo čempionai

Bulgarijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate aukso medalius iškovojo porinę dvivietę irklavę Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas.

Sekmadienį finale Lietuvos irkluotojai 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 23,05 sekundės ir 1,85 sekundės aplenkė antroje vietoje likusius serbus Marko Marjanovičių bei Dušaną Bogicevičių.

Bronzos medaliai atiteko Rusijos porinei dvivietei - Artiomui Kosovui ir Dmitrijui Chmylinui, kuris nuo lietuvių atsiliko 2,82 sekundės.

Už prizininkų pakylos liko finale irklavę ukrainiečiai (6:30,78), britai (6:41,96) bei italai (6:42,62).

Sekmadienį dėl Senojo žemyno pirmenybių medalių taip pat kovos vienvietininkai - dukart pasaulio jaunimo iki 23 metų čempionė Donata Vištartaitė ir Mindaugas Griškonis.

tadas

tadas portretas
Nebejuokinkit korespondentai, Salius Ritter ir Rolandas Maščinskas tai akademinio irklavimo Europos čempionai o nuotraukoje baidarių kažkokius irkluotojus rodot. Čia visai kita sporto šaka ar nežinot

Bronė

Bronė portretas
Pritariu Tadui. Jis teisus. Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas yra Europos akademinio irklavimo čempionai. Jie irklavo porine dviviete valtimi. Prašau neklaidinti skaitytojų.