Šaras „Barcelona“ ekipai išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę

Ispanijos čempionato rungtynių svarbiausiomis akimirkomis nedrebėjo vyriausio „Barcelona“ žaidėjo Šarūno Jasikevičiaus ranka. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje 36-erių gynėjas dviem baudomis išlygino rezultatą – 73:73 ir išplėšė savo komandai pratęsimą.

Per papildomo ketvirčio paskutinę minutę Jasikevičius realizavo dar šešias baudas paeiliui. Lietuvis buvo pagrindinis „Barcelona“ (11-8) pergalės kalvis prieš „Bilbao „Basket“ (12-7) ekipą – 87:85 (15:20, 14:12, 18:21, 26:20, 14:12).

2003 m. Europos čempionas per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/8 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus prasižengė ir 1 kartą suklydo.

Su 23 naudingumo balais kaunietis buvo geriausias Barselonos komandos žaidėjas. Ispanijos pirmenybėse Jasikevičius šį sezoną neprametė nė vienos baudos iš 23.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 19, Erazemas Lorbekas 18, Šarūnas Jasikevičius 14, Nathanas Jawai 12 (14 atk. kam.).

„Basket“: Kostas Vasileiadis 24 (10/11 baudų), Lamontas Hamiltonas 21 (4/4 tritaškių), Nikos Zisis 12, Milovanas Rakovičius 10 ir Alexas Mumbru (9 atk. kam.) po 10.

Barselonos arenoje susitikimą stebėjo 4956 žiūrovai.