„Sakalai“ suklupo taurės turnyro varžybose

Pirmąsias 2011-2012 metų sezono Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) DnB NORD taurės turnyro pagrindinio etapo rungtynes Vilniaus "Sakalų" klubas namuose 73:83 (21:22, 14:24, 16:18, 22:19) pralaimėjo Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams.

Pasak sostinės klubo svetainės internete, klaipėdiečiams atitrūkti pavyko antrajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo 10 taškų skirtumu - 24:14. „Sakalams“ ketvirtajame kėlinyje kelis kartus buvo pavykę sumažinti deficitą iki 9 taškų, tačiau varžovai greitai atsakydavo taikliais metimais ir išlaikė pergalingą pranašumą.

Vilniečiams Laurynas Samėnas pelnė 20 taškų (tritaškiai 3/7), Augustas Pečiukevičius - 12, Rolandas Matulis - 9, Deividas Pukis - 8 (tritaškiai 1/6), Edvinas Jezukevičius, Arvydas Gydra ir Paulius Joneliūnas (9 atkovoti kamuoliai) įmetė po 6 taškus.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Arinze Onuaku (21 tšk. ir 9 atk. kam.), Martynas Mažeika - (14 tšk. bei 9 atk. kam.), Evaldas Dainys - (13 tšk.) ir Mantas Ruikis (12 taškų).

Atsakomąsias rungtynes Klaipėdoje vilniečiai žais lapkričio 8 dieną.

Šiame straipsnyje: LKF taurėSakalai