S. Williams sėkmingai įveikė ATP serijos turnyro šešiolktfinalį

JAV tęsiasi ATP ir WTA „World Tour Masters 1000“ serijos tarptautinis „Sony Open Tennis“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 8,3 mln. JAV dolerių.

Šeštadienį moterų vienetų varžybose paaiškėjo pirmosios keturios aštuntfinalio poros.

Sėkmingai šešioliktfinalio barjerą įveikė ir abi favoritės - penkiskart (2001-2004, 2007 ir 2008 m.) šį turnyrą laimėjusi pirmoji raketė amerikietė Serena Williams 6:3, 6:3 įveikė japonę Ayumi Moritą, o nugalėtojos titulą ginanti bei ketvirtąjį reitingą turinti lenkė Agnieszka Radwanska 7:6 (7:5), 2:6, 6:3 palaužė slovakės Magdalenos Rybarikovos pasipriešinimą.

Kitų moterų varžybų šešioliktfinalio mačų rezultatai:

5-Li Na (Kinija) - 25-Varvara Lepchenko (JAV) 6:2, 6:4;
Ajla Tomljanovič (Kroatija) - Andrea Petkovic (Vokietija) 0:6, 6:4, 7:6 (7:1);
Garbine Muguruza (Ispanija) - 9-Caroline Wozniacki (Danija) 6:2, 6:4;
16-Sloane Stephens (JAV) - 19-Venus Williams (JAV) - be kovos;
30-Kirsten Flipkens (Belgija) - 7-Petra Kvitova (Čekija) 6:0, 4:6, 6:1;
13-Dominika Cibulkova (Slovakija) - Romina Oprandi (Šveicarija) 6:3, 6:4.
   

Vyrų vienetų varžybose toliau buvo žaidžiami antrojo rato mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko praėjusio sezono šio turnyro finalininkas antrąjį reitingą turintis škotas Andy Murray'us, 6:3, 6:1 nugalėjęs australą Bernardą Tomičių, bei 2010-aisiais Majamyje finale žaidęs bei ketvirtas pagal skirstymą čekas Tomašas Berdych, 5:7, 7:6 (7:3), 6:2 įveikęs ispaną Danielį Gimeno-Traverą.

Kitų vyrų antrojo rato mačų rezultatai:

8-Richard Gasquet (Prancūzija) - Olivier Rochus (Belgija) 7:5, 6:2;
17-Sam Querrey (JAV) - Lukasz Kubot (Lenkija) 4:6, 6:3, 6:3;
David Goffin (Belgija) - 15-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 7:6 (7:5), 4:6, 6:2;
16-Andreas Seppi (Italija) - Aljaz Bedene (Slovėnija) 7:5, 5:7, 7:5;
6-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) - Viktor Troicki (Serbija) 7:6 (8:6), 6:3;
Jarkko Nieminen (Suomija) - 27-Martin Kližan (Slovakija) 6:2, 6:2;
Thomaz Bellucci (Brazilija) - 21-Jerzy Janowicz (Lenkija) 7:6 (7:5), 3:6, 6:3;
29-Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Simone Bolelli (Italija) 6:4, 1:1 - italo trauma;
10-Nicolas Almagro (Ispanija) - Guido Pella (Argentina) 6:0, 6:3;
28-Michail Južnyj (Rusija) - Lu Yen-Hsun (Taivanas) 6:3, 1:6, 6:0;
20-John Isner (JAV) - Ivan Dodig (Kroatija) 4:6, 7:5, 7:6 (7:5);
9-Marin Cilic (Kroatija) - Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:2, 7:6 (8:6);
14-Milos Raonic (Kanada) - Guillaume Rufin (Prancūzija) 6:2, 6:4;
Alejandro Falla (Kolumbija) - 25-Fernando Verdasco (Ispanija) 6:3, 7:6 (8:6).


NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių