Rūta Paškauskienė pateko į Europos stalo teniso pirmenybių vienetų varžybų pusfinalį

Europos stalo teniso čempionate Čekijoje kovą dėl apdovanojimų moterų vienetų varžybose tęsianti Rūta Paškauskienė šeštadienį ketvirtfinalyje 4:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:9, 11:8,) nugalėjo Jie Xu iš Lenkijos bei, iškopusi į pusfinalį, užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Praėjusių pirmenybių bronzos medalininkės R. Paškauskienės varžove dėl vietos finale bus dar viena kinų kilmės atstovė Jia Liu iš Austrijos, kuri ketvirtfinalyje 4:2 (3:11, 11:8, 5:11, 11:8, 11:8, 11:3) įveikė vokietę Kristin Silbereisen.

Kitą moterų vienetų varžybų pusfinalio porą sudarys baltarusė Viktorija Pavlovič bei Turkijos stalo tenisininkė Melek Hu.

Mažiausiai bronzą moterų dvejetų turnyre jau užsitikrinusi Rūta Paškauskienė poroje su ruse Oksana Fadejeva dėl vietos finale kovos su Vengrijos duetu Krisztina Toth ir Georgina Pota.
Lietuvės bei rusės pora praėjusiais metais Senojo žemyno pirmenybėse taip pat iškovojo bronzą.

Šiame straipsnyje: Rūta Paškauskienė