Rusijos rinktinė dramatiškose rungtynėse palaužė kinus

Trečiąją pergalę pasaulio čempionato C grupėje iškovojo ir vietą aštuntfinalyje užsitikrino Rusijos rinktinė, kuri atkakliose ir įtemptose rungtynėse 89:80 (15:21, 25:22, 23:19, 26:19) palaužė su viena pergale liekančią Kinijos ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes rezultatą dar buvo lygus (75:75), tačiau rusai laimėjo pusantros minutės atkarpą 12:0 ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą - 87:75. Aktyvios gynybos paskutinėmis minutėmis dėka kinams pavyko kiek sumažinti deficitą, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo. Rusijos rinktinė laimėjo rungtynes rezultatu 89:80.

Rusija: S.Monia 17 (tritaškiai 5/7), A.Kaunas 16 (14 atk. kam.), A.Ponkrašovas 15 (5 rez. perd.), S.Bykovas (5 rez. perd.) ir J.Voronovas - po 11, T.Mozgovas 8.

Kinija: Y.Sunas 19, W.Shipengas 16, Y.Jianlianas (9 atk. kam.) ir Zh.Wangas - po 14.