Rusijos futbolo lygos rungtynėse E.Česnauskis buvo įspėtas

Ketvirtą pergalę aštuntose 2011-2012 metų sezono Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos rungtynėse iškovojo penktąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis šalies vicečempionas Maskvos CSKA klubas su Deividu Šemberu.

Sekmadienį namuose maskviečiai 2:1 (2:0) įveikė tryliktojoje pozicijoje esančią Edgaro Česnauskio Rostovo "Rostov" (8 tšk.) komandą.

D. Šemberas šiame mače žaidė nuo 72-os minutės, aikštėje pakeitęs Pavelą Mamajevą.

E. Česnauskį (įspėtas 34-ą min.) 62-ą minutę aikštėje pakeitė Timofejus Kalačiovas.

Tryliktąjį tašką iškovojo septintąją vietą užimanti praėjusio sezono bronzos medalininkė Kazanės "Rubin" vienuolikė, kurios vartus šįsyk gynė Giedrius Arlauskis. Sekmadienį svečiuose "Rubin" futbolininkai mačą su čempiono titulą ginančiu bei trečiojoje pozicijoje esančiu Sankt Peterburgo "Zenit" (16 tšk.) klubu baigė lygiosiomis 2:2 (2:1).

Po devintojo turo čempionate pirmauja Maskvos "Lokomotiv" (17 taškų) klubas, tašku lenkiantis Krasnodaro "Kuban" futbolininkus.

Šiame straipsnyje: edgaras česnauskis