Rusai laimėjo kelialapį į pusfinalį

Vakar Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Bazelyje (Šveicarija) Rusijos rinktinė 3:1 (0:0) nugalėjo Olandijos komandą.

7-ąją minutę du kampiniai Rusijos rinktinės futbolininkui Konstantinui Zyryanovui baigėsi nesėkmingai - kamuolys vartų nepasiekė.

30-ąją minutę po baudos smūgio olandai turėjo šansą pelnyti įvartį, bet rezultatas taip ir liko nepakitęs 0:0.

56-ąją rungtynių minutę rusas Romanas Pavlyuchenko savo komandą išvedė į priekų - 1:0.

Antro kėlinio pabaigoje olandas Ruudas van Nistelrooy'us smūgiavo galva ir išlygino rezultatą 1:1.

22-ąją pratęsimo minutę rusas Dmitrij Torbinski pelnė antrąjį įvartį - 2:1. Po keturių minučių Andrei Arshavin įmušė trečiąjį įvartį. Olandijos rinktinei nebeliko vilčių žaisti pusfinalyje.

Šįvakar 21.45 val. dėl kelialapio į Europos futbolo čempionato pusfinalį varžysis Ispanijos ir Italijos futbolininkai.