Rungtynes starto penkete pradėjęs D-Mo į „Suns“ krepšį įmetė 8 taškus

Hjustono „Rockets“ (34-30) ekipos žvaigždė Jamesas Hardenas pelnė net 38 taškus, tačiau jo komanda išvykoje 105:107 (28:24, 18:26, 30:27, 29:30) nusileido Fynikso „Suns“ (22-41) krepšininkams.

Tai buvo pirmoji abiejų komandų akistata šį sezoną, tačiau NBA Vakarų konferencijoje vos du klubus lenkiančiai „Suns“ ekipai Teksaso komanda yra palanki varžovė.

Arizonos klubas „Raketas“ nugalėjo jau trečią kartą paeiliui, o iš viso laimėjo net 10 iš pastarųjų 13 susitikimų.

„Suns“ į pergalę vedė slovėnas Goranas Dragičius, per ketvirtąjį kėlinį surinkęs net 13 iš 18 savo pelnytų taškų.

Tiek pat per lemiamą ketvirtį sutinko ir Hardenas, tačiau svarbiausiu metu jo ekipa neapsigynė nuo Arizonos klubo atakų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutes „Suns“ gynėjas Kendallas Marshallas aidint atakos laiką žyminčiai sirenai pataikė itin sudėtingą tritaškį ir padėjo savo ekipai susikrauti 7 taškų pranašumą (93:86).

O Hjustono komandai per likusį laiką panaikinti deficito nepavyko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Motiejūnas per 17 su puse minutės pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Suns“: Jaredas Dudley 22 (7 rez. perd.), Goranas Dragičius 18, Markieffas Morrisas 14, Michaelas Beasley 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (8 rez. perd.), Carlosas Delfino 21, Chandleris Parsonsas 14, Jeremy Linas 11, Donatas Motiejūnas 8.