„Rubin“ su G.Arlauskiu iškovojo kelialapį į kitą etapą

Trečiadienį antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybose sužaistos likusios dvylika šeštojo turo rungtynių, po kurių paskutinius kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo vartininko Giedriaus Arlauskio Kazanės „Rubin“ (Rusija), „AZ Alkmaar“ (Olandija), „Club Brugge“ (Belgija) ir „Udinese“ (Italija) klubai.

Anksčiau vietas turnyro šešioliktfinalyje užsitikrino „PSV Eindhoven“ (Olandija), Bilbao „Athletic“ (Ispanija), Enšedės „Twente“ (Olandija), Briuselio „Anderlecht“ (Belgija), Salonikų PAOK (Graikija), Lježo „Standard“ (Belgija), „Hannover 96“ (Vokietija), Varšuvos „Legia“ (Lenkija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), „Braga“ (Portugalija), Madrido „Atletico“ (Ispanija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), „Stoke City“ (Anglija), Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija), Maskvos „Lokomotiv“ (Rusija), Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ (Italija), Stambulo „Besiktas“ (Turkija), „Salzburg“ (Austrija), Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) ir Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) vienuolikės.

Lemiamą tašką „Rubin“ futbolininkai iškovojo Graikijoje, sužaidę lygiosiomis 1:1 (0:1) su pirmą vietą grupėje užėmusiu vietos Salonikų PAOK klubu.

Po to, kai jau 13-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta pagrindiniam Kazanės ekipos vartų sargui Sergejui Ryžikovui, į aikštę buvo priverstas išeiti ir G. Arlauskis, 15-ą minutę pakeitęs Vitalijų Kalešiną.

Adelino Vierinha tuoj pat (16 min.) realizavo 11 m baudinį ir išvedė šeimininkus į priekį, o rezultatą antrojo kėlinio pradžioje išlyginti pavyko Nelsonui Valdezui (48 min.).

Kitose grupės rugtynėse „Tottenham Hotspur“ (Anglija) futbolininkai svečiuose 4:0 (3:0) sutriuškino autsaiderę „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą, tačiau su 10 taškų liko trečioje vietoje.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Salonikų PAOK (Graikija)                             6 3 3 0  10:6   12
2. Kazanės „Rubin“ (Rusija)                             6 3 2 1  11:5   11
----------
3. „Tottenham Hotspur“ (Anglija)                        6 3 1 2   9:4   10
4. „Shamrock Rovers“ (Airija)                           6 0 0 6   4:19   0

Kitų ketvirtadienį pasibaigusių šeštojo turo rungtynių rezultatai ir galutinės turnyrų lentelės:

B grupė -
„FC Kobenhavn“ (Danija) - Lježo „Standard“ (Belgija)              0:1 (0:1)
„Hannover 96“ (Vokietija) - Poltavos „Vorskla“ (Ukraina)          3:1 (2:1)

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lježo „Standard“ (Belgija)                           6 4 2 0   9:1   14
2. „Hannover 96“ (Vokietija)                            6 3 2 1   9:7   11
----------
3. „FC Kobenhavn“ (Danija)                              6 1 2 3   5:9    5
4. Poltavos „Vorskla“ (Ukraina)                         6 0 2 4   4:10   2

C grupė -

Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) - Varšuvos „Legia“ (Lenkija)        2:0 (1:0)
„PSV Eindhoven“ (Olandija) - Bukarešto „Rapid“ (Rumunija)         2:1 (0:0)


Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „PSV Eindhoven“ (Olandija)                           6 5 1 0  13:5   16
2. Varšuvos „Legia“ (Lenkija)                           6 3 0 3   7:9    9
----------
3. Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis)                        6 2 1 3  10:9    7
4. Bukarešto „Rapid“ (Rumunija)                         6 1 0 5   5:12   3

G grupė -

„AZ Alkmaar“ (Olandija) - Charkovo „Metalist“ (Ukraina)           1:1 (1:1)
Vienos „Austria“ (Austrija) - „Malmo FF“ (Švedija)                2:0 (0:0)

Galutinė G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Charkovo „Metalist“ (Ukraina)                        6 4 2 0  15:6   14
2. „AZ Alkmaar“ (Olandija)                              6 1 5 0  10:7    8
----------
3. Vienos „Austria“ (Austrija)                          6 2 2 2  10:11   8
4. „Malmo FF“ (Švedija)                                 6 0 1 5   4:15   1

H grupė -

„Club Brugge“ (Belgija) - „Braga“ (Portugalija)                   1:1 (0:0)
„Birmingham City“ (Anglija) - „NK Maribor“ (Slovėnija)            1:0 (1:0)


Galutinė H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Club Brugge“ (Belgija)                              6 3 2 1  12:9   11
2. „Braga“ (Portugalija)                                6 3 2 1  12:6   11
----------
3. „Birmingham City“ (Anglija)                          6 3 1 2   8:8    7
4. „NK Maribor“ (Slovėnija)                             6 0 1 5   6:15   1

I grupė -

„Udinese“ (Italija) - Glazgo „Celtic“ (Škotija)                   1:1 (1:1)
Madrido „Atletico“ (Ispanija) - „Stade Rennes“ (Prancūzija)       3:1 (2:0)

Galutinė I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido „Atletico“ (Ispanija)                        6 4 1 1  11:4   13
2. „Udinese“ (Italija)                                  6 2 3 1   6:7    9
----------
3. Glazgo „Celtic“ (Škotija)                            6 1 3 2   6:7    6
4. „Stade Rennes“ (Prancūzija)                          6 0 3 3   5:10   3


Šiame straipsnyje: Giedrius ArlauskisRubin

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių