R.Tamulio bokso turnyre ketvirtadienį lietuviai kovojo sėkmingai

Ketvirtadienį Kaune prasidėjo IV tarptautinis keturis kartus Europos čempiono ir Tokijo olimpiados vicečempiono Ričardo Tamulio vardo jaunių ir jaunimo bokso turnyras, kuriame dalyvauja 69 kovotojai iš 14-os šalių - Baltarusijos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Norvegijos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos ir Lietuvos.

Pirmąją turnyro dieną įvyko 24-i susitikimai, kuriuose pergales iškovojo aštuoniolika jaunųjų Lietuvos boksininkų.

Ketvirtadienį vykusių kovų rezultatai:

Jaunių (iki 16 metų amžiaus) grupė:
iki 48 kg (A grupė) -
Aleksandr Dalekorey (Ukraina) - Osvaldas Juškevičius (Lietuva)         +10:10
Daniel Gabor (Čekja) - Artūras Bankauskas (Lietuva)                     11:9
Edvardas Strelčiūnas (Lietuva) - Andrej Umryč (Ukraina)                  8:5
Ilja Teminov (Rusija) - Edgars Korzenevskis (Latvija)                    9:4
iki 48 kg (B grupė) -
Aleksandr Vesslov (Estija) - Edvinas Diliūnas (Lietuva)                RSC R3
Ernestas Lisauskas (Lietuva) - Deividas Mikalauskas (Lietuva)            6:5
Emilis Storpirštis (Lietuva) - Ilja Soldatov (Rusija)                  RSC R1
iki 57 kg -
Erlandas Stašaitis (Lietuva) - Miki Syvinka (Suomija)                   13:7
Edvinas Paplauskas (Lietuva) - Lukas Dekys (Lietuva)                    11:8
Remigijus Krasnickas (Lietuva) - Lukas Plikaitis (Lietuva)              10:2
Dominykas Selenkovas (Lietuva) - Evaldas Teikmanis (Latvija)            11:9
iki 60 kg -
Mantas Kliučiakas (Lietuva) - Augustas Beliūnas (Lietuva)                4:1
Vitalij Bovanko (Ukraina) - Andrius Mazurkevičius (Lietuva)             11:6
Lukas Valys (Lietuva) - Paulius Markevičius (Lietuva)                   10:5
iki 66 kg -
Dainius Bautrėnas (Lietuva) - Nikolai Gagarin (Rusija)                 RSC R3
Bohuslav Kocka (Čekija) - Erlandas Platukis (Lietuva)                   10:7
iki 70 kg -
Karolis Urbonas (Lietuva) - Viacheslav Movcan (Rusija)                   6:4
Mantas Navickas (Lietuva) - Stanislav Jaščenko (Estija)                  6:5
Artiom Hanevič (Lietuva) - Rolandas Megelinskas (Lietuva)               12:7
Algirdas Baniulis (Lietuva) - Sergey Cerniak (Rusija)                    5:4
Jaunimo (iki 18 metų amžiaus) grupė -
iki 69 kg -
Irmantas Čistovas (Lietuva) - Tarmo Bozenko (Estija)                    14:5
Andrey Varencev (Lietuva) - Akhmed Baydarbev (Lenkija)                 RSC R3
Tomas Sinkevičius (Lietuva) - Mindaugas Sinkevičius (Lietuva)           11:6
Rolanas Baltrimavičius (Lietuva) - Ilja Razumov (Rusija)                 8:4



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių