R.Paškauskienė sėkmingai žaidžia Europos čempionate

Europos stalo teniso čempionate Čekijoje kovą dėl medalių tęsia Rūta Paškauskienė.

Penktadienį vienetų varžybų trečiajame rate, šešioliktfinalyje, kaunietė R.Paškauskienė 4:0 įveikė Ispanijai atstovaujančią Galią Dvorak. Antrajame rate (1/32 finalo) ji po dramatiškos kovos 4:3 (6:11, 7:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:8, 11:6) įveikė natūralizuotą Kroatijos tenisininkę Yuan Tian.

Europos čempionato dvejetų aštuntfinalyje R.Paškauskienė su ruse Oksana Fadejeva 3:0 nugalėjo Ispanijos atstoves Sarą Ramirez ir Galią Dvorak bei iškopė į ketvirtfinalį, kuriame penktadienį vakare dėl vietos pusfinalyje (16.50 val. Lietuvos laiku) kovos su Vokietijos atstovėmis Kristin Silbereisen ir Zhenqi Barthel. Ši pora aštuntfinalyje 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) iš kovos eliminavo kroates Tamarą Boroš bei Cornelią Molnar.

R.Paškauskienės ir O.Fadejevos pora pradėjusiame Europos čempionate dvejetų varžybose iškovojo bronzos medalius.