„Rockets“ vieną po kito gerino NBA rekordus, D.Motiejūnas pelnė 5 tšk.

Įspūdingą rezultatyvumą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pademonstravo Donato Motiejūno Hjustono „Rockets“ ekipa (27/23), namuose 140:109 (38:37, 39:35, 27:24, 36:23) sutriuškinusi Oklendo „Golden State Warriors“ (30/18).

Šiame susitikime „Rockets“ pakartojo NBA rekordą – pataikė 23 tritaškius. Tiek pat tolimų metimų yra pavykę pataikyti tik Orlando „Magic“ 2009 metais.

Net 77 taškus per pirmus du kėlinius pelnę Hjustono krepšininkai dar pirmoje mačo dalyje pataikė 14 tritaškių. Tai – taip pat pakartotas NBA rekordas.

Nugalėtojų gretose D.Motiejūnas per 6 minutes pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį ir prasižengė 4 kartus.

Įdomu, kad kitas „Rockets“ naujokas Patrickas Beverley per 6 minutes spėjo pelnyti netgi 11 taškų. Be to, per šį laiką amerikietis dar ir įsivėlė į konfliktą bei buvo išvarytas iš aikštės.

Jeremy Linas (9 rez. perd.) prie pergalės pridėjo 28 (10/16 met.), Jamesas Hardenas (7 rez. perd.) – 18, Chandleris Parsonsas (8 rez. perd.) – 16, Toney Douglasas – 14, Marcusas Morrisas – 13 taškų.

Pralaimėjusiems Jarrettas Jackas surinko 20, Davidas Lee – 18 (8/10 dvit.), Carlas Landry – 12, Andrew Bogutas (9 atk. kam.) ir Richardas Jeffersonas – po 10 taškų.

Šiame straipsnyje: Jeremy LinasRocketsNBA