„Rockets“ pralaimėjo prasčiausiai Vakarų konferencijos komandai

Donatas Motiejūnas taškų nepelnė, o jo Hiustono „Rockets“ (45/36) svečiuose 112:119(28:39, 33:28, 22:23, 29:29) nusileido Fynikso „Suns“ (25/56) krepšininkams.

Lietuvis žaidė tik tris minutes ir prametė vieną dvitaškį, atkovojo 2 kamuolius bei kartą suklydo.

Carloso Delfino dvitaškis ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino „Rockets“ deficitą iki trijų taškų, tačiau svečiai tada pralaimėjo atkarpą 0–7 ir komandas skyrė 10 taškų (87:97).

Ketvirčio viduryje „Rockets“ priartėjo iki dviejų taškų (101:103), bet tada vėl praleido šešis taškus be atsako ir per likusias penkias minutes arčiau nei per penkis taškus nebepriartėjo.

Jeigu „Rockets“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveiks Los Andželo „Lakers“, o Oklando „Warriors“ patirs pralaimėjimą, Teksaso ekipa Vakarų konferencijoje užims šeštą vietą.

Jeigu laimės „Rockets“ ir „Warriors“ – ji bus septinta, o aštuntą vietą užims jei Hiustono ekipa patirs nesėkmę.

„Rockets“: Chandleris Parsonsas 24 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd.), Carlosas Delfino 23 (8 atk. kam.), Jeremy Linas 20, Jamesas Hardenas 16 (0/7 trit.), Terrence‘as Jonesas 12, Omeras Ašikas 6.

„Suns“: Luisas Cola 26 (11/16 dvit., 4/5 baud., 15 atk. kam.), P.J.Tuckeris ir Goranas Dragičius (14 rez. perd.) po 21, Markieffas Morrisas 20, Wesley Johnsonas 12, Kendallas Marshallas 8.