R.Navardauskas - „Giro d'Italios“ dviratininkų lenktynių lyderis

Į Italijoje persikėlusių vienų ir trijų prestižiškiausių sezone daugiadienių „Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje po ketvirtojo etapo pirmą kartą lenktynių istorijoje tapo „Garmin-Barracuda“ ekipos narys Ramūnas Navardauskas.

Trečiadienį Veronoje vykusį ketvirtąjį etapą - 32,2 km komandines lenktynes - laimėjo Lietuvio „Garmin-Barracuda“ komanda. Ji distanciją numynė per 37 minutes 4 sekundes bei 5 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią „Katiusha Team“ ekipą bei 22 sekundėmis - trečiojoje pozicijoje likusius „Astana Pro Team“ klubo dviratininkus.

„Orica GreenEdge Cycling Team“ komanda su Tomu Vaitkumi nuo lyderiųatsiliko 25 sekundėmis ir užėmė šeštą vietą tarp 22-jų ekipų:

1. "Garmin-Barracuda"                        37 min. 04 sek.
2. "Katusha Team"                            atsiliko 5 sek.
3. "Asta Pro Team"                                   22
4. "Team Saxo Bank"                                  22
5. "Omega Pharma-Quickstep"                          24
6. "Orica GreenEdge Cycling Team"                    25
...
22."Euskatel-Euskadi"                              2:22

Bendroje įskaitoje lyderiu tapęs R. Navardauskas 10 sekundžių lenkia komandos draugus amerikietį Tylerį Farrarą bei Robertą Hunterį iš PietųAfrikos Respublikos.

T. Vaitkus bendroje įskaitoje iš dvyliktosios vietos smuktelėjo į 133-ąjąir tėvynainiui pralaimi pustrečios minutės: