R.Kurtinaičio auklėtiniai įveikė R.Butauto ekipą

Antradienį sužaistos dar dvylika antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro antrojo turo rungtynių.

Antrąją pergalę iškovojo ir keturių komandų B grupės turnyro lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, namuose 90:70 (26:20, 25:24, 21:12, 18:14) nugalėjęs pirmąją nesėkmę patyrusią Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF (Latvija) ekipą su Antanu Kavaliausku.

A. Kavaliauskas svečiams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 19 minučių (18:45) lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 4.

Pirmąją pergalę antradienį iškovojo ir į antrą vietą pakilo Salonikų PAOK (Graikija) ekipą, kurioje dėl nugaros skausmų nebuvo registruotas Martynas Andriuškevičius, savo aikštėje 74:62 (18:15, 18:18, 20:13, 18:16) įveikusi Šolė „Basket“ (Prancūzija) penketuką.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)          2  0  165:133
2. Salonikų PAOK (Graikija)                   1  1  148:142
3. Rygos VEF (Latvija)                        1  1  150:164
4. Šolė „Basket“ (Prancūzija)                 0  2  125:149

Pirmąją pergalę antrosiose rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą H grupės turnyre pakilo Giedriaus Gusto Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) klubas, savo aikštėje

67:66 (25:16, 15:21, 8:19, 19:10) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Monso „Dexia“ (Belgija) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę - 4 taškai, 2 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. per 28 žaidimo minutes G. Gustas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 5, realizavo abu baudų metimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Vienvaldžiais H grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Berlyno „Alba“ (Vokietija) krepšininkai, namuose 86:68 (24:13, 15:19, 21:19, 26:17) nugalėję Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) komandą.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Berlyno „Alba“ (Vokietija)                 2  0  164:142
2. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)       1  1  143:136
3. Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija)            1  1  117:141
4. Monso „Dexia“ (Belgija)                    0  2  140:145

Kitų antrojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė -
Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) - Donecko „Doneck“ (Ukraina)       78:53
Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) - Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)            89:73

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija)        2  0  179:124
2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)              1  1  160:153
3. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                 1  1  133:149
4. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)                0  2  144:190

D grupė -

„Valencia Basket“ (Ispanija) - Ostendės „Telenet“ (Belgija)            75:62
Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) - Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 66:62

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija)      2  0  132:127
2. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija)             1  1  149:144
3. Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija)    1  1  153:149
4. Ostendės „Telenet“ (Belgija)               0  2  127:141

E grupė -

„Fraport Skyliners“ (Vokietija) - „Gran Canaria 2014“ (Ispanija)       58:71
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) - Bandirmos „Banvit“ (Turkija)   75:67

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 2  0  155:134
2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)      1  1  151:151
3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)               1  1  140:147
4. Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) 0  2  130:144

G grupė -

Trevizo „Benetton“ (Italija) - Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)     78:87
Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) - Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)         70:64

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)       2  0  160:134
2. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)            1  1  136:132
3. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)             1  1  126:137
4. Trevizo „Benetton“ (Italija)              0  2  140:137



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių