Ričardas Berankis pelnė antrąją pergalę atvirojo JAV teniso čempionato kvalifikacijoje

Antrąją pergalę JAV vykstančiose ketvirtojo šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos teniso turnyro - atvirojo JAV čempionato - kvalifikacinėse vienetų varžybose iškovojo dvidešimtmetis Ričardas Berankis.

124-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis lietuvis penktadienį antrajame kvalifikacijos rate per 75 minutes 6:3, 7:5 nugalėjo 27-erių metų vokietį Bastianą Knittelį, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge yra 232-as.

"Uždirbęs" 16 ATP reitingo taškų ir 8 tūkst. JAV dolerių R. Berankis lemiamoje dvikovoje dėl vietos pagrindiniame "US Open" turnyre susitiks su 152-ąja pasaulio rakete 32-jų metų Kevinu Kimu iš JAV, kuris antrojoje kvalifikacijos dvikovoje 6:2, 6:3 nugalėjo 24-erių metų brazilą Caio Zampierį (ATP-204).

Atvirojo JAV teniso čempionato prizų fondą sudaro 23,6 mln. JAV dolerių.

Šiame straipsnyje: Ričardas Berankis