Rezultatyvus L.Kleizos žaidimas padėjo „Raptors“ laimėti Jutoje

Sėkmingiausiose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse Linas Kleiza pelnė 25 taškus, o dvyliktąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Toronto „Raptors“ (6 pergalės ir 13 pralaimėjimų) klubas svečiuose po dviejų pratęsimų 111:106 (23:32, 27:18, 19:25, 21:15, 10:10, 11:6) nugalėjo penktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Jutos „Jazz“ (10/6) ekipą.

Be to, Lietuvos krepšininkas gynyboje atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išvengė pražangų bei surinko 16 naudingumo balų. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:52) L. Kleiza pataikė 4 tritaškius iš 9, 4 dvitaškius metimus iš 7 ir realizavo visus 5 baudų metimus.

25 taškais prie antrosios iš eilės „Raptors“ pergalės čempionate prisidėjo ir Andrea Bargnani, 17 - DeMaras DeRozanas, 13 - Leandro Barbosa, 12 - Jose Calderonas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Paulas Millsapas (31 tšk. ir 11 sugriebtų kamuolių), Devinas Harrisas (24 tšk.), Derrickas Favorsas (16 tšk. bei 12 atk. kam.) ir C.J. Milesas (11 taškų).