Rezultatyvumu pratrūkęs K. Bryantas toliau tempia „Lakers“ vežimą

Portlande Kobe Bryantas sužaidė geriausias sezono rungtynes – pelnė 47 taškus ir surinko 49 naudingumo balus.

34-erių veterano vedama Los Andželo „Lakers“ (42-37) komanda, siekianti bilieto į NBA atkrintamąsias varžybas, 113:106 (33:41, 28:28, 27:21, 25:16) nugalėjo „Trail Blazers“ (33-45) ekipą.

Svarbią pergalę iškovojusi „Lakers“ išstūmė Jutos „Jazz“ klubą iš aštuntosios vietos Vakarų konferencijoje, o „Trail Blazers“ prarado viltį žengti į kitą etapą antrą sezoną paeiliui.

Nė sekundei ant atsarginių suolelio neatsisėdęs Bryantas pataikė 13/22 dvitaškių (59 proc.), 1/5 tritaškių ir realizavo visas 18 baudų.

Per 48 minutes „Lakers“ lyderis atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 4 metimus, 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Jei atvirai, bandau eiti į priekį pačiame savyje, – pasakojo Bryantas. – Kai žaidi tiek daug minučių, pradedi jausti nuovargį. Stengiuosi jį valdyti ir būti naudingas komandai tinkamu metu.“

Tai septintosios rungtynės šį sezoną, kai vienas geriausių NBA krepšininkų peržengė 40 taškų ribą. Kobe antrą kartą surinko daugiau nei 40 naudingumo balų.

Rezultatyviausią karjeros mačą sužaidė ir „Trail Blazers“ naujokas Damianas Lillardas, per 42 minutes pelnęs 38 taškus (7/14 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 9/9 baudų), atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Daugiau nei 30 taškų ir 30 naudingumo balų įžaidėjas surinko trečią kartą šį sezoną.

„Lakers“: Kobe Bryantas 47 (18/18 baudų), Pau Gasolis 23 (11/14 dvitaškių, 9 rez. perd., 7 atk. kam.), Dwightas Howardas 20 (9/11 dvitaškių, 10 atk. kam.), Steve‘as Blake‘as 7.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 38 (9/9 baudų, 9 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge‘as 17 (16 atk. kam.), Luke‘as Babbittas 12 (4/5 tritaškių).