Reto grožio rungtynėse „Inter“ po pratęsimo nukovė „Bologna“

Antradienį žaistose Italijos taurės ketvirtfinalių etapo rungtynėse Milan „Inter“ savo aikštėje po pratęsimo rezultatu 3:2 įveikė „Bologna“.

Pirmajame kėlinyje aktyviau rungtyniavo svečiai iš Bolonijos ir sukūrė ne vieną pavojingą momentą prie madų sostinės ekipų vartų, tačiau puikus vartininko Samiro Handanovičiaus žaidimas neleido Andrea Pioli auklėtiniams pasižymėti.

Likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki pertraukos „Inter“ saugas Fredy Guarinas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį „Bologna“ vartų kampą.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai, kurių pastangos padidinti savo persvarą buvo vainikuotos įstabiu puolėjo Rodrigo Palacio smūgiu.

Susikrovę dviejų įvarčių pranašumą Andrea Stramaccioni auklėtiniai atsipalaidavo ir netruko už tai sumokėti.

80 mačo minutę „Bologna“ saugas Antonio Diamanti reto grožio smūgiu perpjovė „Inter“ pranašumą per pusę, o dar po keturių minučių jaunasis Manolo Gabbiadini išlygino rezultatą.

Iki nuaidint pagrindinio rungtynių laiko pabaigą fiksuojančiam teisėjo švilpukui abi ekipos surengė po keletą labai pavojingų atakų, tačiau švieslentėje rezultatas išliko nepakitęs.

Pratęsimo metu puikią progą pasižymėti turėjo „Inter“ kapitonas Javieras Zanetti, tačiau gavęs puikų šansą pelnyti įvartį pataikė virpstą.

Rungtynių didvyriu tapo aikštės šeimininkų gynėjas Andrea Ranocchia, kuris pasinaudojęs varžovų vartininko klaida po pakelto kampinio nukreipė kamuolį vartų tinklą.

Italijos taurės pusfinalyje „Inter“ kausis su Florencijos „Fiorentina“ ir „Roma“ poros nugalėtoju.

Šiame straipsnyje: InterBolognaItalija