Reto grožio ledo ritulio dvikovoje Klaipėdoje – 16 įvarčių ir muštynės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ rezultatu 10:6 (1:2, 6:2, 3:2) palaužė įnirtingą Gargždų „Ledžingos“ pasipriešinimą.

„Baltija“ yra neginčijama Vakarų konferencijos favoritė, o „Ledžinga“ praėjusiame sezone buvo viena autsaiderių.

Žemaičiai nesitaikė su tokia situacija ir tarpsezoniu sutarė su keletu žaidėjų iš Kauno, jog pastarieji pereis į „Ledžingos“ klubą.

Būtent „legionieriai“ iš laikinosios sostinės pakeitė komandos braižą neatpažįstamai. „Ledžinga“ jau per pirmąsias tris žaidimo minutes pirmavo rezultatu 2:0 ir tokia galinga pradžia pribloškė varžovus.

„Baltijos“ ekipa antrojo kėlinio pradžioje vargais negalais išlygino rezultatą, tačiau varžovus teko vytis dar du kartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Baltija“ galų gale atrado savo žaidimą ir po trijų įvarčių išsiveržė į priekį 7:4.

Trečiasis kėlinys prasidėjo ramiai, tačiau viskas pasikeitė 47 žaidimo minutę, kai „Ledžinga“ per 30 sekundžių pelnė 2 įvarčius. Rezultatas tapo 7:6 ir intriga grįžo.

Vis dėlto labiau patyrę „Baltijos“ žaidėjai sugebėjo padidinti persvarą iki 8:6. Tuomet neišlaikė „Ledžingos“ žaidėjo Deivido Matulos nervai, kuris sukėlė muštynes su varžovų puolėju Michailu Cvetkovu.

Po kumštynių ant ledo „Baltija“ per 30 sekundžių pelnė du įvarčius ir išsprendė visus klausimus.

„Baltija“ - „Ledžinga“ 10:6 (1:2, 6:2, 3:2).

„Baltija“: V.Strazdas, J.Merkutovas po 3, M.Sladkevičius 2, M.Cvetkovas, A.Novikas po 1 įvartį.

„Ledžinga“: D.Matula 2, I.Jakutis, L.Paražinskas, V.Krakauskas, A.Sapožnikovas po 1 įvartį.

I diviziono „Vakarų“ diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          2 2 0  0  0   23:8   6

2. Kretingos „Grifai“           1 1 0  0  0    6:1   3

3. Šiaulių „Ledo linija“        1 1 0  0  0    7:4   3

4. Klaipėdos „Kirai“            0 0 0  0  0    0:0   0

5. Plungės LRK                  1 0 0  0  1    1:6   0

6. Gargždų „Ledžinga“           2 0 0  0  2   10:17  0

7. Klaipėdos „Toras“            1 0 0  0  1    2:13  0

Šiame straipsnyje: ledo ritulys