„Real“ žengė svarbų žingsnį Karaliaus taurės pusfinalio link

Antradienį Ispanijos „Karaliaus“ taurės (Copa del Rey) turnyre sužaistos vienintelės ketvirtfinalių etapo rungtynės.

Pergalę rezultatu 2:0 prieš „Valencia“ ekipą, palaikomi savų žiūrovų, iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai.

Iš pažiūros rezultatas įtikinamas, tačiau įvykiai aikštėje toli gražu nebuvo panašūs į visišką „Real“ dominavimą.

37 minutę „madridistus“ į priekį po gražios kontratakos išvedė prancūzas Karimas Benzema, tačau netrukus rezultatą išlygino „Valencia“ atakų lyderis Roberto Soldado. Vis dėlto, rungtynių arbitras užfiksavo itin abejotiną nuošalę ir ispano įvarčio neįskaitė.

Įpusėjus antram kėliniui, po vienos iš „Real“ atakų „Valencia“ gynėjas Jose Guardado nesėkmingai sužaidė gindamasis ir kamuolys dar kartą įskriejo į vartus.

80 minutę „Valencia“ gynėjai dar kartą grubiai suklydo ir vienas prieš svečių vartininką atsidūrė Cristiano Ronaldo, tačiau portugalui nepavyko pelnyti trečiojo savo komandos įvarčio.

Per likusį laiką daugiau rezultatyvių atakų surengta nebuvo ir „Real“ žengė svarbų žingsnį link kelialapio į pusfinalį.

Atsakomosios rungtynės vyks sausio 23 dieną Valensijoje.